Düğün Salonu Takip ProgramıDüğün Salonu Takip Programı

DENEME DÜĞÜN SALONU - 1

1993 Yılında Beyoğlu’nda doğan ve halen İstanbul Beyoğlu’nda yaşayan Onur ÖZER Şüphesiz İstanbul’un en genç en yetenekli Profesyonel fotoğrafçı‘larından birisidir. İstanbul Üniversitesi Medya ve İletişim üzerine ön lisans eğitimini tamamladı. Üniversiteye devam ederken çeşitli fotoğrafçılık eğitim programlarına katıldı ve kendini her geçen gün üst seviyeye taşıdı. Fotoğrafı hiç bir zaman iş olarak görmediği için günlük yaşamının bir parçası haline geldi. Çeşitli şirketlerde Tasarım / Fotoğraf departmanlarında çalışarak 5 yıldan fazla bir deneyime sahip oldu. Her tecrübesinde becerilerini geliştirdi ve olağanüstü bir heves ile her fotoğrafına sanat dolu bir karakter yansıttı.

Renkli şehir ışıklarını, antik ve modern binaların mükemmel kompozisyonunu, insan çeşitliliğini ve Boğazı kucaklayan İstanbul’un inanılmaz manzaralarından, Anadolu’nun en harika köşelerinden oldukça etkilenmektedir. Onur ÖZER Doğa’nın ve Çiftlerin unutulmaz karelerini ölümsüzleştiriyor.

Günümüzde oldukça popüler hale gelen düğün fotoğrafçılığı alanında oldukça uzmanlaşan ve bir fotoğrafçı olarak yaratıcılığını çektiği fotoğraflar üzerine serpiştiren, çiftlerin en önemli günlerinden biri olan bu günde kendilerini farklı bakış açılarından görmelerine yardımcı olur.

Fotoğraflarını özel kılan benzersiz bir tarzı var. Halen İstanbul’da yaşayan profesyonel bir fotoğrafçı!


Adres : atatürk mah Mah. ana cadde Cad. sokak Sok. No:1
Ataşehir / İstanbul
Salon kapasitesi : 24


Fiyat Teklifi İste / İletişim / Rezervasyon / Salon Hakkında Yorum

İletişim / Rezervasyon

CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Canlı yayını izleyebilmek için gerekli kullanıcı adı ve şifre aşağıdaki gibidir.
Kullanıcı adı : misafir
Şifre : misafir

DENEME DÜĞÜN SALONU - 1 sayfası 685 ziyaret edilmiştir.

DENEME DÜĞÜN SALONU - 1 Haritada Nerede - Adres Tarifi - Nasıl Giderim


© 2009-2019 Düğün Takip