Düğün Salonu Takip ProgramıDüğün Salonu Takip Programı

Grand Çiftlik 91 - Açık Bahçe Cevizlik

Hayatının en mutlu günlerini, en unutulmaz anlarını, en mükemmel şekilde yaşamak isteyenler için dizayn edilmiş Grand Çiftlik91 Sosyal Tesileri, 1991 yılından bu yana sektöründe yeniliklere öncülük etmiş, kaliteden ödün vermeden,müşteri memnuyetini kendine misyon edinmiş olup, alışılagelmiş Düğün anlayışını yıkarak sizlere farkı yaşatmak üzere, 500 kişilik kapalı alan kapasitesi ve 1000 kişilik açık alan kapasitesi ve şık tasarımıyla misafirlerine büyüleyici bir atmosfer sunmaktadır.
Deneyimli ve güler yüzlü personelimizle düğün,nişan,kokteyl, kına gecesi, sünnet, İslami düğün, bayii toplantısı, iftar yemekleri, açık büfe kahvaltı ve zengin yemek menü çeşitleri ile dernek toplantıları,piknik alanı ve tanıtım toplantılarınızda en iyi şekilde siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktayız.
Biz Grand Çiftlik91 Sosyal Tesisleri olarak, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, yeniliklere açık ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışma anlayışına sahip bir müesseseyiz. Müşterilerimiz tarafından beğeni kazanmamızın sebebi, sunulan hizmetler ve Tesisimizin kalitesinin yüksek oluşudur.
Tesisimiz geniş alanı, ses ve ışık sistemi profesyonellikle entegre edilmiş olup, projeksiyon, lcd tv, lazer sistemi v.b teknolojik cihazları barındırmaktadır. Tesisimizin yiyecek ve içecekleri her misafirimizin damak zevkini karşılayacak niteliktedir. Zengin menümüzde her kesime hitap eden birbirinden güzel yiyecek çeşitleriyle sizleri mest etmeye kararlıyız.
Hayatınızn en anlamlı bu gününde muhteşem bir törenle evlenemek veya nişanlanmak için En mükemmel yerdesiziniz, GRANDÇİFTLİK91 SOSYAL TESİSLERİ…


Adres : Akbaba Yolu Cad. Çifte Çınarlar Mevkii Karanfil Sk Mah. Akbaba Yolu Cad. Karanfil Sk Sok. No:2
Beykoz / İstanbul
Salon kapasitesi : 1000


Fiyat Teklifi İste / İletişim / Rezervasyon / Salon Hakkında Yorum

İletişim / Rezervasyon

Grand Çiftlik 91 - Açık Bahçe Cevizlik sayfası 267 ziyaret edilmiştir.

Grand Çiftlik 91 - Açık Bahçe Cevizlik Haritada Nerede - Adres Tarifi - Nasıl Giderim


© 2009-2018 Düğün Takip