Düğün Salonu Takip ProgramıDüğün Salonu Takip Programı

LaraPark - Orkide

Mutluluğa ilk adım atacağınız en güzel günde her türlü isteğinize cevap verebilecek düğün paketleri,mükemmel şıklıktaki dekorasyonu,servis kalitesi ve birbirinden özel menü seçenekleriyle,yükselen heyecanımızla ve profosyonel hizmet anlayışımızla farkı hissedeceksiniz.

Kendine özgü ve farklı dekore edilmiş salonlarımızla,siz değerli müşterilerimize yeni bir soluk getiren Salon Larapark hizmette kaliteyi ve sürekliliği ilke edinmiştir.

Özel günlerinizi özel yaşamanız için ,Sizin yerinize tüm detayları düşünerek 100 kişiden 1000 kişiye kadar, yemekli,yemeksiz düğün,nişan kına.nikah sünnet ,iş toplantıları doğum günü,baby shower gibi her tür organizasyona ev sahipliği yapıyoruz ve diyoruz ki ‘KALİTE’ her zaman detaylarda gizlidir. Detaylar anlatılmaz yaşanır.

SALON ÖZELLİKLERİ

LARAPARK Düğün & Davet Salonları 1200 m2 alan üzerine kurulu olup, 550 kişilik ORKİDE, ve 450 kişilik KARDELEN salonlarımızda ,toplamda 1000 kişilik davetli kapasitesiyle hizmet verebilen yapıdadır.


LARAPARK Düğün & Davet Salonlarımız tamamen kolonsuz olup,ferah iç mekanı ,kolay ulaşımı,ve şehir manzarasıyla etkileyici bir atmosfere sahiptir.

İnsan hayatının unutulmaz anlarına hizmet ettiğimiz salonlarımızda , tamamen müşteri ve onların misafirlerinin memnuniyetini değer almaktayız.

Çift Gelin / Damat odası ,mescid, kokteyl masalar,bebek emzirme ve bakım odası ,klima-havalandırma sistemi, jeneratör, otopark ve vale hizmeti, sigara içme alanı , çay bahçesi (soğuk ve sıcak içecekler) , büfe hizmeti,deneyimli ekibi ve dahası....

İle

LARAPARK Düğün & Davet Salonları özel günlerinizde güler yüzlü personeli ,kaliteli hizmeti,yenilikçi yapısı ve teknolojiyi yakından takip eden hizmet anlayışıyla Sizlere hizmet vermeye devam edecektir.


Adres : Gündoğdu Mah. Cad. Azatın Sok. No:2
Merkez / Eskişehir


Fiyat Teklifi İste / İletişim / Rezervasyon / Salon Hakkında Yorum

İletişim / Rezervasyon

LaraPark - Orkide sayfası 446 ziyaret edilmiştir.

LaraPark - Orkide Haritada Nerede - Adres Tarifi - Nasıl Giderim


© 2009-2018 Düğün Takip