-1700 m2’lik Kır Düğün Davet Alanı
-500 Kişilik Açılır-Kapanır Tente Sistemi ve 1500 Kişilik Toplam Kapasitesi
-256 m2’lik Düğün Pist Alanı
-500 Araçlık Otopark Alanı
-Tematik Süslemeler ile Doğal Süs Bitkileri ve Ağaçları
-Kötü Hava Koşullarına Karşı Özellikle Güneş, Yağmur ve Rüzgâra Karşı Açılır-Kapanır Pergole Tente Sistemi
-Açık Alanda Kaliteli ve Sabit Müzik Sistemi
-Işık Gücü Ayarlanabilen Özel Aydınlatma Sistemimiz
-Elektrik Kesintisinde Karşı Jeneratör Desteği
-Yiyecek İçecek Hizmetlerinde Kaliteli Servis Hizmeti
-Rustik Yapısı Ve Merkezi Konumu
-Vale Hizmeti
Ankara’ nın Çankaya ilçesinde hizmet verdiğimiz Lunarya Wedding düğün organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor. 10 yıla yaklaşan hizmet geçmişimiz ve deneyimlerimiz sayesinde kusursuz ve tüm isteklerinizin karşılandığı bir organizasyonu size sunacağımıza eminiz. Tecrübeli kadromuz sayesinde de serviste ve hizmette hiç problem yaşamıyoruz ve misafirlerimizi mutlu bir şekilde yolcu ediyoruz.

1500 kişilik kapasiteye sahip yemyeşil orman manzarasının içerisinde eşsiz beyaz mimari yapısıyla kır bahçemizde yemekli veya yemeksiz olarak çok çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. En özel gününüzü tüm sevdikleriniz ile birlikte geçirebilmeniz için bu denli geniş bir alana kurmak istedik. Düğünler başta olmak üzere, nişan, kına gecesi, toplantı, kurumsal etkinlikler, lansman ve sünnet düğünleri için ev sahipliği yapıyoruz. Kır bahçemizi öyle dekore ediyoruz ki masal gibi bir düğüne sahip oluyorsunuz. 12 kişilik yuvarlak masalar, kır düğün konseptinde kullanılan ve çim alanlar için oldukça uygun beyaz özel ahşap sandalyeler kullanıyoruz. Sadelikten ödün vermemek için de küçük bir renklendirmeye gidiyoruz. Genellikle hasır olsa da bazen daha renki sandalye bağlamaları ve ince masa örtüleri seriyoruz. Bunun kararını tamamen çiftimize bırakıyoruz. Onların istekleri bizim için her şeyin üstündedir. Alana gelin damat olarak ilk girişinizi yapacağınız yolun başına ekipten arkadaşlarımız meşaleler ve volkanlar eşliğinde siz değerli çiftlerimizin unutulmayacak bir şekilde salona girişini sağlıyor. Yol boyunca sağlı sollu yerleştirdiğimiz ayaklı çiçeklerin arasından yürüyeceğiniz gelin yolunu çok beğeneceksiniz.

Lunarya, mutfakta özenle çıkan yemeklerinizi usta aşçılarımız ve mutfak ekibimiz hazırlıyor ve deneyimli servis elemanlarımız da bunları konuklara servis ediyor. Dilerseniz damak tadınıza uygun bir menü seçimi için düğünden önce bizi ziyaret edebilir ve tadım yapabilirsiniz. Yemekler haricinde ekstra ikramlarımız da mevcuttur.

Lunarya Wedding, siz değerli misafirlerini bekliyor.


Adres : Yeşilkent Mah. Mah. 555 Cd. Cad. No:13
Çankaya / Ankara
www.lunarya.com.tr
Salon kapasitesi : 750


Fiyat Teklifi İste / İletişim / Rezervasyon / Salon Hakkında Yorum

İletişim / Rezervasyon