Asos Garden 2000 m² alana kurulmuş 1300 kişi açık alan ile Balıkesir'de kır düğününe uygun ruhsat sahibi olan ayrıca kır düğün konseptine uygun hazırlanmış ilk ve tek kır düğün bahçesidir.

Tarihin muhteşem kalıntınlarından esinlenerek hazırlanan Asos Garden Kır Düğün Sarayı'nın giriş kapısı Dolma Bahçe Sarayı Saltanat Kapısı şeklinde hazırlanmıştır. Kır düğün sarayımızın her bir köşesi heykel traş taş ustalarımız tarafından tek tek taş oymaları sonucunda hazırlanmıştır. Kır Düğün Sarayımızın her bir köşesinde harika sanat eseri heykeller bulunmaktadır. Bu heykellerin önünde ve sarayımızın dört bir yanında harika fotoğraf kareleri yakalayabilir ve bu anı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Düğün Sarayımızın komple yerleri sunni çim den oluşmaktadır ayrıca oyun pistimiz kaymaz mermer den hazırlanmıştır. Güçlü ses sistemi, ışık sistemi ve volkan sistemleri ile donatılmıştır. 1000 Araç kapasiteli otoparkı mevcuttur.

Sevdikleriniz ile muhteşem bir gün geçireceğiniz Düğün Saray'ımızın konsepti; Yemekli (Beyaz Et, Kırmızı Et) ve Yemeksiz (Pasta, Kola) şeklindedir.

Çocuklarınızı unutmadık.! Çocuk parkı ve palyaço hizmeti ile ufak misafirlerimizin de keyifli zaman geçirebileceği bir alan hazırladık. Ayrıca mini kafeteryamız ve büfemiz ile sıcak soğuk meşrubat çeşitleri servisimiz de mevcuttur.


Adres : Paşaalanı Mah. , Cad. 360 Sok. No:9/A
Karesi / Balıkesir
www.asosgarden.com
Salon kapasitesi : 1300


Fiyat Teklifi İste / İletişim / Rezervasyon / Salon Hakkında Yorum

İletişim / Rezervasyon