Adana’nın en nezih ilçelerinden birinde, Çukurova’nın Kabasakal mevkiinde unutulmaz düğünlerin ev sahipliğini yapıyoruz. İşimizi severek yapıyor ve güler yüzlü ekibimiz ile profesyonel olarak organizasyonlar düzenliyoruz. Eflin Kır Düğünü olarak tam tamına 3 dönümlük geniş bir arazinin sahibiyiz ve burada düğünler başta olmak üzere nişan törenleri, kına geceleri ve bu gibi özel günlerin kusursuz bir şekilde geçirilmesi için çiftlerimize hizmet veriyoruz. Eğer hayallerinizde mükemmel bir kır düğününe sahip olmak varsa o halde bu söyleyeceklerimize kulak verin.

Uzun yıllardır yaptığımız işimizde şimdiye dek çok sayıda çift ile karşılaştık ve her tarzda düğünün en iyi şekilde üstesinden geldik. Bu sayede çok sayıda tecrübe edindik ve bu bizi günden güne mükemmele yakınlaştırdı. Artık çiftlerimiz ile tanışır tanışmaz onların beklentilerini anlayabiliyor ve beklentilerini tahmin edebiliyoruz. Tüm stresinizi sizden alacak bir ekibe düğün hazırlığınızın tamamını gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.

850 kişilik devasa bir konuk ağırlama kapasitesi ile kalabalık düğünlerin adresiyiz. 2 dönümlük yemyeşil kır bahçemizde kendinizi şehir gürültüsünden uzakta ve oldukça huzurlu hissedeceksiniz. Ağaçlar ile çevrili bu güzel atmosferde yenilikçi ve kendine has konsepti ile hem şık hem de bir o kadar samimi düğünler düzenleyebiliyoruz. 10’ar kişilik yuvarlak masalar ve tiffany sandalyeler ile oturma düzenimizi oluşturuyoruz. Beyaz ve Kraft renkler ile sade bir görünümde mekân süslememizi yapıyor, bu renkler ile uyumlu aksesuarlar ile bahçemizin hazırlığını tamamlıyoruz.

Yemekli veya kokteyl usulü düzenleyebildiğimiz düğünlerde çiftlerimizin bütçesine uygun bir paketi onlara sunuyoruz. Gerekli ödeme kolaylıkları da yaparak düğün masraflarını çok da dert etmemelerini sağlıyoruz. Zaten paket bir hizmet sunduğumuz için onları bu konuda herhangi bir sürpriz ve ekstra masraf ile karşılaştırmıyoruz.


Adres : KABASAKAL Mah. Pr.Dr.Necmettin ERBAKAN Cad. 125 Sok.
Çukurova / Adana
www.eflinadana.com
Salon kapasitesi : 600


Fiyat Teklifi İste / İletişim / Rezervasyon / Salon Hakkında Yorum

İletişim / Rezervasyon