2005 yılından bu yana organizasyon alanında hizmet vermekte olan firmamız 2016 yılı itibariyle Karşıyaka Düğün Salonu adı altında mekan hizmeti vermeye başlamıştır. 2020 itibariyle sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için firmamız Mavİnci Exclusive adı ile kır bahçesi alanında da hizmetinizdedir.

İzmir Karşıyaka'da hizmet veren bahçemiz şehir merkezine kolay ulaşılabilir ve park sorunu olmayan bir bölgede bulanmaktadır. Kır bahçemizin yanı sıra kapalı alan ve restoran bölümüyle de hizmet vermekte olan mekanımız kına gecesi, nişan, düğün, sünnet gibi organizasyonlarınızın yanı sıra dernek yemekleri, mezuniyetler, doğum günleri, özel gün, partileri gibi organizasyonlarınız için de kullanımınıza uygundur. Geniş pistimiz, kör noktasız bahçemiz profesyonel sahne ve güvenlik sistemleri ile donatılmış olup gelin evi, çocuk oyun alanı, mescit, bebek bakım odası, nikah alanı, otopark gibi özel bölümlere de sahiptir. Orkestra, fotoğraf ekibi ve tek tip giyimli, yaka kartlı, telsiz donanımlı, tercihe göre erkek ve kadın servis personelleri tarafından hizmet vermekte olup gece süresince organizasyonununuz organizasyon sorumlusu ve supervisor tarafından kusursuzca yönetilmektedir. .

Toplamda 1000 kişiye kadar yemekli ya da yemeksiz hizmet verebilen mekanımız isteğinize göre dini merasimlerde kadın erkek ayrı olacak şekilde de hizmet verebilmektedir. Organizasyonunuz ile ilgili tüm detayların planlandığı ve ürünlerin temin edilebileceği mekanımızda standartların dışında hayalinizde olan tüm konseptlerde çalışılabilmektedir. İsteğinize göre after party, Dj performansı, mevlit semazen gösterisi, nedime gösterisi, oryantal şov, zenne şov, ateş gösterisi, bubble şov ateş gösterisi, bubble şov, palyaço ve sihirbaz gösterisi gibi sıra dışı şovlar da sunulabilmektedir.

Eğer siz de hayallerini kurduğunuz daveti gerçekleştirmek için böylesine güzel bir mekan arayışındaysanız kolayca bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alarak düğün planınızı bir adım ileriye taşıyabilirsiniz.


Adres : 29 Ekim Mah. Ovaküme evleri Cad. No:69
Menemen / İzmir
Salon kapasitesi : 800


Fiyat Teklifi İste / İletişim / Rezervasyon / Salon Hakkında Yorum

İletişim / Rezervasyon