Düğün Salonu Takip ProgramıDüğün Salonu Takip Programı

Salon Yeni Umut - 1

İstanbul Anadolu yakasının gözde semtlerinden biri olan Ataşehirin merkeze 5 dakika mesafede olan salonumuz ,merkezi olması ,trafik yoğun olan bir bölgeden uzak olması ,ulaşımının çok rahat olması , E-5 karayoluna yakınlığı , hizmet verirken memnuniyet odaklı olması , misafirlerine unutulmaz anlar yaşatmak için gösterdiği özveriyle senelerdir ilçenin gözbebeği olmuş ve sürekli kendini yenileyerek hizmet vermeye günümüze kadar devam etmiştir.

1996 senesinde kurulduktan sonra binlerce düğüne ve organizasyona ev sahipliği yapmış,hatıralarla dolu bir mekandır.Çevresindeki misafirlerinin daima ilk tercihi olmuş daima misafirlerini memnun ederek uğurlamıştır.

Düğün törenlerinde vazgeçilmez olan Salon Yeni Umut tüm organizasyonlarınızı uzman bir ekiple çalışarak organize etmiş, özellikle fotoğraf departmanına önem göstererek organizasyonların ömür boyu yaşayabilmesini amaçlanmıştır.

Töreninizde salona gelemeyen misafirlerinizi de düşünüp, sesli ve görüntülü olarak site üzerinden canlı izlemeleri sağlamıştır bu sayede mutlu gününüzde sevincinizi düğününüze gelemeyen yakınlarınızla da paylaşmanızı sağlamıştır.


Adres : Mustafa Kemal Mah. 3001 Cad. No:47
Ataşehir / İstanbul
Salon kapasitesi : 1000


Fiyat Teklifi İste / İletişim / Rezervasyon / Salon Hakkında Yorum

İletişim / Rezervasyon

Salon Yeni Umut - 1 sayfası 2140 ziyaret edilmiştir.

Salon Yeni Umut - 1 Haritada Nerede - Adres Tarifi - Nasıl Giderim


© 2009-2020 Düğün Takip